Wordpress Destek 1

Wordpress destek hizmetimiz ile sorunlarınızı çözelim.

Profesyonel Wordpress uzmanlarımız ile karşılaştığınız veya karşılacağınız tüm Wordpress sorun ve problemlerinde size çözüm yolu sunuyoruz.

Kişisel Wordpress Desteği
Wordpress uzmanları tarafından kişisel WordPress destek hizmeti veriyoruz. Destek talebinizi bize iletmeniz yeterlidir. Bir düzeltme veya geliştirme görevi fark etmeksizin, Vudols ekibi bununla ilgilenecektir.
Güvenli Güncelleme
WordPress sisteminizi sizin için güvenli ve kapsamlı bir şekilde güncelleyeceğiz. Siteniz, kullanılabilirlik açısından test edilen en son WordPress teması ve eklentileriyle güncellenecektir.
Hız Optimizasyonu
Hosting hizmetinizden ve web sitenizden en iyi şekilde yararlanmak için web sitenizin hızını Pagespeed ve Gtmetrix değerlerine göre optimize edeceğiz. Unutmayın daha hızlı web sitesi daha iyi performans demektir.
Bulut Yedekleme
Yedekleme hizmetimiz Wordpress websitenizin tüm içeriğinin bir bulutta depolamasını sağlar, böylece çökmüş veya bozuk web sitelerini dakikalar içinde geri yükleyebilirsiniz.
Zararlı Yazılım Temizleme
Wordpress web sitenize çeşitli kaynaklardan bulaşan virüs veya diğer zararlı yazılımları web sitenizden arındıralım. Daha temiz bir yazılım için virüslerden kurtulun.
7/24 Güvenlik
Özel güvenlik hizmetimiz, sitenizi WordPress’in güvenlik açıklarına karşı güçlendirerek zararlı yazılımları önlemeye yardımcı olur. Websitenize düzenli olarak bakımlar yapılır.
Wordpress Destek Hizmeti

Wordpress Destek

Wordpress’in dünyadaki en iyi CMS (İçerik Yönetimi) platformu olduğunu biliyoruz. Ayrıca, WordPress web sitenizi en iyi performansa getirmek, tüm teknik günlük işlemlere, barındırma çözümüne ve web sitenizin geliştirilmesine yardımcı olmak için bünyemizde profesyonel Wordpress uzmanları barındırıyoruz. Tüm bunları, sadece işinize odaklanmanıza ve bir daha asla web siteniz için endişelenmenize gerek kalmaması için düşünüyoruz.

Çoğu durumda, WordPress sitelerine sahip büyük şirketlerin, bakımı şirket içinde yapan özel uzman ekipleri vardır. Ancak geriye kalan küçük işletmeler için bir bakım ekibine sahip olmak çok pahalı olacaktır. Vudols burada devreye girer. Bir kere abone olduktan sonra WP uzmanlarından oluşan ekibimiz web sitenizle ilgilenecek ve WordPress sorunlarını uzaktan düzeltecektir. Bir WordPress kullanıcısı olarak, hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok. WordPress geliştiricilerden oluşan ekibimiz her zaman hizmetinizdedir ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizimle Whatsapp üzerinden, Vudols panel sistemimizden veya e-posta ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp ile Wordpress & Woocommerce Destek Al
Woocommerce

Woocommerce Destek Hizmeti Sağlıyoruz

Özetlemek gerekirse, doğru yerdesiniz. Uzman ekibimiz, herhangi bir Woocommerce sorununu çözmenize, e-ticaret eklentilerini yapılandırmanıza ve web sitenizin performansını artırmanıza yardımcı olabilir. Elbette, Woocommerce’i yapılandırmanın deneyimi olmayan insanlar için zor olabileceğini biliyoruz , bu nedenle geliştirici ekibimizle Woocommerce web sitenizi ve çevrimiçi mağazanızı nasıl geliştireceğiniz konusunda ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz . Şimdi bize ulaşın.

WP Destek Hizmeti Ne Sunuyor?

Her şeyden önce, uzmanlarımız tarafından profesyonel bir WordPress yardımı ve WP desteği sunuyoruz. Tüm yedeklemeler, güncellemeler, güvenlik, hız optimizasyonu ve çok daha fazlasıyla ilgileniyoruz.

WordPress Destek Paketlerimiz ve Hizmetlerimiz

Aşağıdakiler dahil olmak üzere sitenizin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan her şeyi halledeceğiz:

  1. WordPress Sorunlarını Düzeltme: Zaman zaman her web sitesi hatalarla karşılaşacaktır. Yine de, hatanın niteliği ne olursa olsun, WordPress hatalarını sizin için düzeltir ve sitenizi mümkün olan en kısa sürede tekrar çevrimiçi hale getiririz.
  2. Özellik Ekleme: Önbellek eklentisi yükleme veya alt tema oluşturma gibi yeni bir özelliğe ve WordPress geliştirme hizmetine ihtiyacınız varsa, bize ayrıntıları verin, WordPress geliştiricilerimiz sizin için sisteminize istediğiniz özelliği entegre etsin.
  3. WordPress Hızlandırma: Yavaş bir web sitesi kurumsal sektör için kötüdür. Bununla birlikte, web siteniz hızlı yüklenmiyorsa ve sorun yaşıyorsanız, önce WordPress hız optimizasyon hizmetimizi kontrol edin. Ekibimiz web sitenizi hızlandıracak ve süper hızlı tutmak için düzenli adımlar atacaktır.
  4. Eklenti ve Tema Desteği: Sınırsız WordPress desteğimiz, sitenize yüklediğiniz temaları ve eklentileri de kapsar . Ek olarak, bunlarla ilgili herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, WordPress için yeni temalara veya eklentilere ihtiyacınız varsa, sizin için buradayız.
  5. WordPress Güvenliği: Güvenliğinizi artırıyoruz ve bilgisayar korsanlığı veya kötü amaçlı yazılım bulaşmasını önlemek için sitenizin 7/24 taranmasını sağlıyoruz.
  6. WordPress Yedekleme: WordPress premium desteğimize sahip olduğunuzda verilerinizi kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca, tüm içeriğinizin ve veritabanınızın düzenli bulut yedeklemelerini çalıştırarak, ne olursa olsun sitenizi geri alabilmenizi sağlıyoruz.
  7. Çalışma Süresi İzleme: Bir web sitesinin itibarı, sık kesinti süreleri nedeniyle zarar görebilir. Bu nedenle, sitenizi izliyor ve kesinti süresinin son derece minimum olmasını sağlamaya yardımcı oluyoruz.
  8. 7/24 WordPress Desteği: İster sabah ister gece yarısı sitenizle ilgili yardıma ihtiyacınız olsun, ekibimiz istediğiniz zaman WordPress’i sizin için düzeltir.